Ücretsiz Backlink Sorgulama Aracı

Seo Murat Erdoğan 514 defa okundu
sponsorlu reklam

Malumunuz Seo çalışmalarında kendi web sitemizin backlinklerini Google’nin sunmuş olduğu webtools(web araçları) sayesinde görüntüleyebiliyoruz.Ancak rakiplerimizin hangi web sitelerinden backlink aldığını görmek, kendi web sitemize uygulayacağımız backlink çalışması için sağlıklı öngörüler edinmemizi sağlar. Şuan da dünyada birçok backlink sorgulama aracı bulunuyor. Ne yazıkki neredeyse tamamı ücretli.
Bugün sizlere ücretsiz bir backlink sorgulama aracı tavsiye edeceğim. Sitemizin adı RankSignals. Ranksignals sayesinde tüm web sitelerinin aldıkları veya verdikleri backlinkleri görüntüleyebiliyoruz fakat ücretli backlink sorgulama siteleri kadar doğru sonuçlar verdiğini söyleyemeyiz. Ranksignals bir web sitenin %80 backlinklerini görmemize olanak sağlıyor.
Yapmanız gereken www.ranksignals.com sitesine giriş yapmak ve ücretsiz üye olmak.Eğer üye olmazsanız backlinklerin tamamını göremiyoruz. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra bir web sitesinin backlinklerinin neredeyse tamamını görebilirsiniz.

Bir sitenin backlinklerini görmek için dilerseniz ücretli sorgulama araçlarında kullanabilirsiniz.Genelde bu tarz sistemleri seo ajansları kullanmaktadır.Küçük ölçekli bir web siteniz varsa ve masrafsız bir sistem kullanmak istiyorsanız Ranksignals tam sizin aradığınız web sitesi.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Murat Erdoğan

{Murat Erdoğan}

E-ticaret deneyimleri ve stratejileri hakkında uzmanlaşmaya çalışan sıradan biri....

“Ücretsiz Backlink Sorgulama Aracı” üzerine 3 yorum

  1. Etimesgut Halı Yıkama dedi ki:

    iyi bir site teşekkürler.

  2. Ankara Boyacı dedi ki:

    başarılarınızın devamını dılerım teşekkürler.

  3. Kafasizadam dedi ki:

    Paylaşım için tesekkurler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir