Çiçekçilere Özel Web Siteleri

Çiçekçilere özel şahane web siteleri yapan, ÇiçekSoft ile online çiçek satışında bir adım önde olmak istemezmisiniz? Evet, bugün sizlere Türkiye’de sadece çiçekçilere özel e-ticaret teknolojileri geliştiren bir firmayı tanıtacağız.

ciceksoft

 

ÇiçekSoft çiçekçiler için gerekli olan tüm özellikleri taşımaktadır. Geliştirdikleri e-ticaret siteleri sayesinde birçok çiçekçi, satışlarını artık internet üzerinde kolay bir şekilde gerçekleştiriyor.Çiçekçilerin yaşadığı sorunlar hakkında detaylı bir bilgiye sahip olan ÇiçekSoft, çiçekçiler için web tabanlı müşteri takip yazılımları, çiçekçi siteleri, logo çalışması, Google Adwords Reklamlarını gerçekleştiriyor.

ÇiçekSoft ile çalışmaya başlamanız ile birlikte satışlarınızda zamanla ciddi bir artış olduğu gözlemleyeceksiniz. Satın aldığınız çiçekçi sitesi paketleriyle birlikte size ücretsiz e-danışmanlık hizmeti de vermekteler. Ayrıca sitenizi Google, Yandex gibi arama motorları kaydediyorlar. Bunun yanısıra sizlere haftalık olarak bilgilendirme mailleri göndererek sitenizi daha etkili kullanmanızı sağlımaktalar.

Çiçekçiler için gerçekten de önemli bir konudur online çiçek satışı.Ne yazıkki bu tarz çiçekçi sitelerini sağlıklı bir biçimde yapan firma sayısı bir elin parmaklarını geçmez. ÇiçekSoft ise bu firmalar arasında liderliğini koruyor. 499 TL den başlayan fiyatlarla muhteşem bir web sitesine sahip olmanız mümkün.Kesinlikle kaçırmamalısınız…